Home Aktualności 12 lutego – Dżem Wielomuzyczny ! 12 lutego – Dżem Wielomuzyczny ! 8 lutego 2018 Otwieramy kolejny Dżem Wielomuzyczny! Mamy smakowitą propozycję dla zakręconych na punkcie muzykowania – otwarte jam session. Wpadnijcie do COK Perełka – ul. Studzienna 6, 12.02.2018 o 18:00 pograć, posłuchać, porozmawiać o pomysłach i możliwościach, a przede wszystkim 0 poznać ciekawych ludzi. Do waszej dyspozycji będzie m.in. scena i nagłośnienie. Dajcie nam znać, że będziecie i na jakim instrumencie gracie na: cok@gcop.gliwice.pl. To pozwoli nam jak najlepiej przygotować przestrzeń do Waszych potrzeb. Oczywiście, jeśli zechcecie dołączyć do Dżemu w ostatniej chwili, wiedzcie, że też jesteście mile widziani 🙂 Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania: 32 775 20 53 Share Tweet Drukuj Wsparcie dla organizacji Baza NGO Lokale - Rezerwacja Oferta dla szkół Oferty wolontariatu Strefa Seniora Do pobrania Wydarzenia Kontakt Podobne artykuły 𝐍𝐎𝐖𝐘 𝐏𝐑𝐎𝐆𝐑𝐀𝐌 𝐃𝐎𝐓𝐀𝐂𝐘𝐉𝐍𝐘 𝐊𝐎𝐑𝐏𝐔𝐒𝐔 𝐒𝐎𝐋𝐈𝐃𝐀𝐑𝐍𝐎𝐒́𝐂𝐈! 14 lipca 2023 Liderzy mówią o sobie 25 lipca 2017 „Z karnawałem przez Europę” - w Willi Caro 18 stycznia 2017 Zgłoś kandydatów na członków komisji konkursowych. 10 października 2023 Wesołych Świąt! 17 kwietnia 2025 Koordynator wolontariuszy poszukiwany 3 stycznia 2022 Zobacz wszystkie artykuły Kategorie Wernisaż wystawa Wydarzenia Dla najmłodszych Dla mieszkańców Dla seniorów Dla NGO Dla młodzieży Dotacje Kultura Szkolenia Wolontariat Praca Strona internetowa Centrum 3.0 - Gliwickiego Ośrodka Działań Społecznych, wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Pliki te są zapisywane w pamięci urządzeń elektronicznych, za pomocą których, strona jest przeglądana. Pliki te są wykorzystywane przez administratora w celach statystycznych. Więcej informacji w polityce cookies. Zamknij