Home Aktualności Gliwicka młodzież dziękuje MEDYKOM :) Gliwicka młodzież dziękuje MEDYKOM :) 28 kwietnia 2020 To, z czym mierzą się na co dzień lekarze, pielęgniarki, ratownicy, farmaceuci, a także pozostały personel wspomagający, jest dla większości z nas nie do wyobrażenia. W walce z koronawirusem medycy poświęcają siebie i swoje rodziny, co zasługuje na słowa uznania i bardzo głośne brawa! 👏 Gliwicka młodzież w szczególny sposób podziękowała medykom, którzy stoją na pierwszej linii frontu w walce z epidemią. W ramach akcji #młodzieżmedykom nagraliśmy film z ich podziękowaniami. Zapraszamy do oglądania i udostępniania – niech dotrze do wszystkich zaangażowanych w walkę. http://bardzo-nowa.gcop.gliwice.pl/wp-content/uploads/2020/04/MLODZIEZMEDYKOM_mp4.mp4 Share Tweet Drukuj młodzieżmedykom epidemia lekarze medycy pomoc Wsparcie dla organizacji Baza NGO Lokale - Rezerwacja Oferta dla szkół Oferty wolontariatu Strefa Seniora Do pobrania Wydarzenia Kontakt Podobne artykuły Dostępność 360 – holistyczne wsparcie dla organizacji pozarządowych 15 czerwca 2026 Już w czwartek startuje konferencja #coNoweGO! – Społeczna Odpowiedzialność Biznesu! 9 czerwca 2026 Ogłoszenie wyników programu „Aktywni Seniorzy 2026” 8 czerwca 2026 Ruszają prace nad Programem Współpracy Miasta Gliwice z Organizacjami Pozarządowymi na 2027 rok 8 czerwca 2026 XIII Międzynarodowe Senioralia w Krakowie – 19 czerwca 2026 r. 3 czerwca 2026 Informacja o skróconych godzinach otwarcia 3 czerwca 2026 Zobacz wszystkie artykuły Kategorie Wernisaż wystawa Wydarzenia Dla najmłodszych Dla mieszkańców Dla seniorów Dla NGO Dla młodzieży Dotacje Kultura Szkolenia Wolontariat Praca Strona internetowa Centrum 3.0 - Gliwickiego Ośrodka Działań Społecznych, wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Pliki te są zapisywane w pamięci urządzeń elektronicznych, za pomocą których, strona jest przeglądana. Pliki te są wykorzystywane przez administratora w celach statystycznych. Więcej informacji w polityce cookies. Zamknij