Home Aktualności KAWIARENKA ZDROWIA – dla seniorów KAWIARENKA ZDROWIA – dla seniorów 27 września 2022 O zdrowie warto dbać – najlepiej pod okiem specjalistów, którzy dzielą się swoją fachową wiedzą. O tym, jak zachować dobre samopoczucie i radzić sobie z chorobą, można porozmawiać w Kawiarence Zdrowia. Październikowa Kawiarenka Zdrowia jest zaplanowana na godz. 17.00 w środę 5 października na Scenie Bojków (ul. Parkowa 5). Osoby niezmotoryzowane mogą skorzystać z bezpłatnego autobusu, który o godz. 16.30 odjeżdża z pl. Piłsudskiego. „Zdrowie psychiczne wyzwaniem naszych czasów” – to temat wystąpienia dr. Jacka Woszczka. Po tym pouczającym spotkaniu na Scenę Bojków wkroczą śpiewacy – Joanna Wojtaszewska i Kamil Roch Karolczuk, którzy zaserwują publiczności „Operetkową petardę przebojów”. Wstęp na spotkania Kawiarenki Zdrowia i poczęstunek są bezpłatne. Szczegóły na poniższym plakacie: Share Tweet Drukuj Wsparcie dla organizacji Baza NGO Lokale - Rezerwacja Oferta dla szkół Oferty wolontariatu Strefa Seniora Do pobrania Wydarzenia Kontakt Podobne artykuły Współpraca doceniona, Miasto wyróżnione! 8 stycznia 2021 Powołanie Zespołu branżowego ds. kultury 10 listopada 2020 Ruszyła XIII edycja programu grantowego Patriotyzm Jutra 16 lutego 2021 SZKOLENIE z podstaw obsługi sprzętu nagłośnieniowego! 2 grudnia 2022 Ogłoszenie wyników programu „Aktywni Seniorzy 2026” 8 czerwca 2026 Awaria telefonu w Domu Aktywnej Młodzieży 14 listopada 2018 Zobacz wszystkie artykuły Kategorie Wernisaż wystawa Wydarzenia Dla najmłodszych Dla mieszkańców Dla seniorów Dla NGO Dla młodzieży Dotacje Kultura Szkolenia Wolontariat Praca Strona internetowa Centrum 3.0 - Gliwickiego Ośrodka Działań Społecznych, wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Pliki te są zapisywane w pamięci urządzeń elektronicznych, za pomocą których, strona jest przeglądana. Pliki te są wykorzystywane przez administratora w celach statystycznych. Więcej informacji w polityce cookies. Zamknij