Home Aktualności Łagodniejsze obostrzenia w Centrum Łagodniejsze obostrzenia w Centrum 1 marca 2022 😷 Od dzisiaj łagodniejsze zasady bezpieczeństwa! Sytuacja pandemiczna w Polsce pozwoliła na zluzowanie obowiązujących do tej pory obostrzeń. Stopniowo wprowadzane są kolejne ulgi. Od 1 marca przestały obowiązywać m.in. limity osób – w tym w sklepach, restauracjach, miejscach kultury, transporcie a także u nas, w przestrzeniach Centrum. Obostrzenia covidowe zostają zniesione poza kilkoma wyjątkami. Jednym z nich jest obowiązek noszenia maseczek w przestrzeniach zamkniętych. W dalszym ciągu pamiętajmy o zasadach utrzymywania dystansu społecznego min. 1,5 m, częstego mycia rąk i ich dezynfekcji, które pozwalają ograniczyć ryzyko zakażenia. ☎ W celu potwierdzenia rezerwacji bądź odwołania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z poszczególnymi działami.➡ Więcej informacji znajdziesz TUTAJ>> Share Tweet Drukuj Wsparcie dla organizacji Baza NGO Lokale - Rezerwacja Oferta dla szkół Oferty wolontariatu Strefa Seniora Do pobrania Wydarzenia Kontakt Podobne artykuły Warsztaty WFOŚiGW w Katowicach – edukacja ekologiczna i ochrona przyrody 3 listopada 2025 Przekaż 1,5% - rozlicz z nam swój PIT 19 lutego 2025 Projekt „Młodzi robią Metropolię” 19 czerwca 2020 Trwa nabór wniosków o granty w projekcie „Śląskie. Dla rozwoju wspólNeGO” 18 marca 2026 Roześmiane Podwórka na Osiedlu Sośnica 18 lipca 2018 Strategia promocji Gliwic - WARSZTATY 21 września 2021 Zobacz wszystkie artykuły Kategorie Wernisaż wystawa Wydarzenia Dla najmłodszych Dla mieszkańców Dla seniorów Dla NGO Dla młodzieży Dotacje Kultura Szkolenia Wolontariat Praca Strona internetowa Centrum 3.0 - Gliwickiego Ośrodka Działań Społecznych, wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Pliki te są zapisywane w pamięci urządzeń elektronicznych, za pomocą których, strona jest przeglądana. Pliki te są wykorzystywane przez administratora w celach statystycznych. Więcej informacji w polityce cookies. Zamknij