Home Aktualności Piknik z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Piknik z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego 24 maja 2023 27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. To właśnie tego dnia w 1990 r. odbyły się pierwsze po II wojnie światowej w pełni wolne wybory samorządowe. W Gliwicach zaplanowano z tej okazji rodzinny piknik, który odbędzie się na łące igrowej przy parku Chrobrego 28 maja (niedziela) w godzinach 13.00–18.00. Miasto Gliwice zaprasza do wspólnego świętowania 28 maja. Na uczestników czekają rozmaite atrakcje, m.in. warsztaty plastyczne i interaktywny rodzinny quiz! Szczegóły wydarzenia na stronie GLIWICE.EU Share Tweet Drukuj Wsparcie dla organizacji Baza NGO Lokale - Rezerwacja Oferta dla szkół Oferty wolontariatu Strefa Seniora Do pobrania Wydarzenia Kontakt Podobne artykuły RAZEM PRZECIW PRZEMOCY 10 września 2024 Bezpłatne porady prawne przez telefon! 9 kwietnia 2020 Ogłoszenie o naborze do zespołów branżowych 10 listopada 2022 Aktywni Seniorzy 2025, edycja druga 16 września 2025 Winylowe 5 o'clock 28 marca 2017 Uwaga! Zmiany w funkcjonowaniu GCOP przedłużone! 3 grudnia 2020 Zobacz wszystkie artykuły Kategorie Wernisaż wystawa Wydarzenia Dla najmłodszych Dla mieszkańców Dla seniorów Dla NGO Dla młodzieży Dotacje Kultura Szkolenia Wolontariat Praca Strona internetowa Centrum 3.0 - Gliwickiego Ośrodka Działań Społecznych, wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Pliki te są zapisywane w pamięci urządzeń elektronicznych, za pomocą których, strona jest przeglądana. Pliki te są wykorzystywane przez administratora w celach statystycznych. Więcej informacji w polityce cookies. Zamknij