Home Aktualności Piknik z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego Piknik z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego 24 maja 2023 27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. To właśnie tego dnia w 1990 r. odbyły się pierwsze po II wojnie światowej w pełni wolne wybory samorządowe. W Gliwicach zaplanowano z tej okazji rodzinny piknik, który odbędzie się na łące igrowej przy parku Chrobrego 28 maja (niedziela) w godzinach 13.00–18.00. Miasto Gliwice zaprasza do wspólnego świętowania 28 maja. Na uczestników czekają rozmaite atrakcje, m.in. warsztaty plastyczne i interaktywny rodzinny quiz! Szczegóły wydarzenia na stronie GLIWICE.EU Share Tweet Drukuj Wsparcie dla organizacji Baza NGO Lokale - Rezerwacja Oferta dla szkół Oferty wolontariatu Strefa Seniora Do pobrania Wydarzenia Kontakt Podobne artykuły Uwaga! Czasowe zmiany w funkcjonowaniu GCOP! 12 listopada 2020 Ścieżki współpracy – granty na współpracę międzynarodową 10 października 2019 Opera Nie Gryzie "Cavaradossi, Tosca, Scarpia" 18.03.2019 14 marca 2019 Program Współpracy Miasta Gliwicez Organizacjami Pozarządowymi na rok 2024 7 czerwca 2023 31.05 piątek 31 maja 2024 Platforma Partycypacyjna - START 1 marca 2022 Zobacz wszystkie artykuły Kategorie Wernisaż wystawa Wydarzenia Dla najmłodszych Dla mieszkańców Dla seniorów Dla NGO Dla młodzieży Dotacje Kultura Szkolenia Wolontariat Praca Strona internetowa Centrum 3.0 - Gliwickiego Ośrodka Działań Społecznych, wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Pliki te są zapisywane w pamięci urządzeń elektronicznych, za pomocą których, strona jest przeglądana. Pliki te są wykorzystywane przez administratora w celach statystycznych. Więcej informacji w polityce cookies. Zamknij