Home Aktualności „Droga dwóch lat” Igor Panchuk „Droga dwóch lat” Igor Panchuk 11 stycznia 2019 Zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Igora Panchuka – 8 lutego 2019 roku o godz. 18:00. Igor Panchuk to absolwent ASP we Lwowie, Wydziału Konserwacji Dzieł Sztuki.Ma doświadczenie w konserwacji i renowacji malarstwa ściennego, sztalugowego, rzeźby drewnianej, złoceń. Zajmuje się malarstwem olejnym – maluje głównie portrety w technice malarstwa laserunkowego. Jego pasją jest także grafika komputerowa, projektowanie postaci do gier czy filmów animowanych. Share Tweet Drukuj Wsparcie dla organizacji Baza NGO Lokale - Rezerwacja Oferta dla szkół Oferty wolontariatu Strefa Seniora Do pobrania Wydarzenia Kontakt Podobne artykuły Poznaj bliżej gliwickie OPP 16 marca 2023 Spotkanie MRDPP - 1 grudnia 26 listopada 2021 II Wielkanocna Paczka dla Bohatera 15 marca 2017 PRACA - Podinspektor dział NGO i projektów 11 czerwca 2024 KONFERENCJA - Mobbing w Organizacjach Pozarządowych. Prawda czy fikcja? 18 listopada 2022 Kanał nadawczy WhatsAPP "Informator DecydujMY razem! 23 kwietnia 2025 Zobacz wszystkie artykuły Kategorie Wernisaż wystawa Wydarzenia Dla najmłodszych Dla mieszkańców Dla seniorów Dla NGO Dla młodzieży Dotacje Kultura Szkolenia Wolontariat Praca Strona internetowa Centrum 3.0 - Gliwickiego Ośrodka Działań Społecznych, wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Pliki te są zapisywane w pamięci urządzeń elektronicznych, za pomocą których, strona jest przeglądana. Pliki te są wykorzystywane przez administratora w celach statystycznych. Więcej informacji w polityce cookies. Zamknij