Home Aktualności „Droga dwóch lat” Igor Panchuk „Droga dwóch lat” Igor Panchuk 11 stycznia 2019 Zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Igora Panchuka – 8 lutego 2019 roku o godz. 18:00. Igor Panchuk to absolwent ASP we Lwowie, Wydziału Konserwacji Dzieł Sztuki.Ma doświadczenie w konserwacji i renowacji malarstwa ściennego, sztalugowego, rzeźby drewnianej, złoceń. Zajmuje się malarstwem olejnym – maluje głównie portrety w technice malarstwa laserunkowego. Jego pasją jest także grafika komputerowa, projektowanie postaci do gier czy filmów animowanych. Share Tweet Drukuj Wsparcie dla organizacji Baza NGO Lokale - Rezerwacja Oferta dla szkół Oferty wolontariatu Strefa Seniora Do pobrania Wydarzenia Kontakt Podobne artykuły Poszukujemy wolontariuszy do wolontariatu edukacyjnego! 3 kwietnia 2019 Rozstrzygnięcie konkursu ofert-pomoc rodzicom i osobom w trudnej sytuacji życiowej. 21 grudnia 2021 Spotkanie informacyjne dot. COK "Perełka" 1 października 2019 Dołącz do międzypokoleniowego projektu 19 lipca 2024 Rada Seniorów Miasta Gliwice - nabór I kadencja 19 września 2018 Aktywizacja Młodzieży w Samorządach 13 lutego 2023 Zobacz wszystkie artykuły Kategorie Wernisaż wystawa Wydarzenia Dla najmłodszych Dla mieszkańców Dla seniorów Dla NGO Dla młodzieży Dotacje Kultura Szkolenia Wolontariat Praca Strona internetowa Centrum 3.0 - Gliwickiego Ośrodka Działań Społecznych, wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Pliki te są zapisywane w pamięci urządzeń elektronicznych, za pomocą których, strona jest przeglądana. Pliki te są wykorzystywane przez administratora w celach statystycznych. Więcej informacji w polityce cookies. Zamknij