Home Aktualności Rozpocznij lipiec w stylu ECO Rozpocznij lipiec w stylu ECO 29 czerwca 2021 Jesteś miłośnikiem dbania o środowisko? Chciałbyś lepiej poznać ekologię – a przy tym – lokalne organizacje pozarządowe? 🌱 Trzy organizacje pozarządowe zwarły szyki, żeby zrobić coś ciekawego na początek lata. ▶ Stowarzyszenie EkoGim10 w Gliwicach, ▶ Stowarzyszenie Wolnej Herbaty, ▶Fundacja W TO MI GRAJ, zapraszają w czwartek (1.07) o 18:00 do ZSP 12, ul. Lipowa 21, sala 204 na wspólną wolną herbatę – rozmowy o domowej ekologii, zero waste, zmianie myślenia. Będzie herbata, kawa i inne zdrowe dobra. Rozpocznij lipiec w stylu eco. Spotkanie realizowane jest w ramach Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego Aktywne Zatorze II. Dowiedz się więcej o Stowarzyszeniu Wolnej Herbaty >> Share Tweet Drukuj Wsparcie dla organizacji Baza NGO Lokale - Rezerwacja Oferta dla szkół Oferty wolontariatu Strefa Seniora Do pobrania Wydarzenia Kontakt Podobne artykuły Niech się dowiedzą - warsztaty z promocji wydarzeń (22.05) 17 maja 2019 NAJBLIŻSZE SPOTKANIE MRDPP 29 czerwca 2021 Ogłoszenie o naborze kandydatek i kandydatów na członkinie i członków Komitetów Sterująco-Monitorujących Programów Instytutu 27 maja 2024 Rozlicz z nami swój PIT! 28 lutego 2023 2. Gliwickie Dni Godności Osób z Niepełnosprawnością 6 maja 2024 UCHWAŁA 28 października 2022 Zobacz wszystkie artykuły Kategorie Wernisaż wystawa Wydarzenia Dla najmłodszych Dla mieszkańców Dla seniorów Dla NGO Dla młodzieży Dotacje Kultura Szkolenia Wolontariat Praca Strona internetowa Centrum 3.0 - Gliwickiego Ośrodka Działań Społecznych, wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Pliki te są zapisywane w pamięci urządzeń elektronicznych, za pomocą których, strona jest przeglądana. Pliki te są wykorzystywane przez administratora w celach statystycznych. Więcej informacji w polityce cookies. Zamknij