Spotkanie dotyczące projektu Polityki kulturalnej dla Gliwic

15 grudnia br. odbędzie się ostatnie spotkanie, na którym zaprezentowany zostanie projekt Polityki kulturalnej dla Gliwic

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, twórców, przedstawicieli instytucji kultury, organizacji pozarządowych oraz każdą osobę zainteresowaną przyszłością gliwickiej kultury na otwarte spotkanie podsumowujące prace nad projektem Polityki kulturalnej dla Gliwic.

  • 15 grudnia 2025 r. (poniedziałek)
  • godz. 17.00–19.00
  • Audytorium Biblioteki Politechniki Śląskiej, ul. Kaszubska 23

Podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie projekt dokumentu przygotowanego przez Fundację Stocznia w oparciu o szeroki proces konsultacyjny, obejmujący głosy mieszkańców, sektora kultury i środowisk twórczych. Dokument ma zostać oficjalnie przyjęty w pierwszej połowie 2026 roku.

Dodatkowo uczestnicy będą mogli poznać plany miasta dotyczące działań kulturalnych na 2026 rok. Liczymy na inspirujące, merytoryczne rozmowy i wspólną refleksję nad kierunkami rozwoju kultury w Gliwicach.

Spotkanie będzie dostosowane do potrzeb osób o ograniczonej mobilności.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z zespołem Fundacji Stocznia, która na zlecenie Miasta Gliwice prowadzi prace nad projektem polityki kulturalnej, pod adresem partycypacja@stocznia.org.pl lub z Wydziałem Kultury i Sportu, ksp@um.gliwice.pl

photo
Strona internetowa Centrum 3.0 - Gliwickiego Ośrodka Działań Społecznych, wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Pliki te są zapisywane w pamięci urządzeń elektronicznych, za pomocą których, strona jest przeglądana. Pliki te są wykorzystywane przez administratora w celach statystycznych. Więcej informacji w polityce cookies.