Home Aktualności „BawiMY się, bo możeMY” „BawiMY się, bo możeMY” 27 listopada 2024 Gliwickie Forum Organizacji Działających na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami (OzN) „Nie jesteś SAM” organizuje z okazji Międzynarodowego Dnia OzN wydarzenie – „BawiMY się, bo możeMY” , które ma na celu stworzenie przestrzeni do wspólnej zabawy, integracji i celebracji. W programie, między innymi krótkie warsztaty taneczne, animacje, możliwość przebrania się w elementy strojów wypożyczonych z Teatru Miejskiego (okulary, kapelusze, itp.), fotobudka, pyszny poczęstunek, drobny podarunek dla każdego uczestnika. – 4 grudnia godz. 15:00 CK – Scena Bojków, ul. Parkowa 5 Gliwice. Organizatorzy: Fundacja Nieodkladalni, CK Viktoria. Share Tweet Drukuj Wsparcie dla organizacji Baza NGO Lokale - Rezerwacja Oferta dla szkół Oferty wolontariatu Strefa Seniora Do pobrania Wydarzenia Kontakt Podobne artykuły Szkoła Lidera Społecznego 2 listopada 2017 Konkurs Lady D 26 marca 2019 Narodowy Spis Powszechny 2021 – Policzmy się dla Polski! 16 czerwca 2021 PARKOWE LATO 25 lipca 2024 FINAŁ AKCJI FORUM MŁODYCH POMYSŁÓW I RSZA! 👏 2 czerwca 2021 Wolontariat w Instytucie Onkologii 16 sierpnia 2021 Zobacz wszystkie artykuły Kategorie Wernisaż wystawa Wydarzenia Dla najmłodszych Dla mieszkańców Dla seniorów Dla NGO Dla młodzieży Dotacje Kultura Szkolenia Wolontariat Praca Strona internetowa Centrum 3.0 - Gliwickiego Ośrodka Działań Społecznych, wykorzystuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Pliki te są zapisywane w pamięci urządzeń elektronicznych, za pomocą których, strona jest przeglądana. Pliki te są wykorzystywane przez administratora w celach statystycznych. Więcej informacji w polityce cookies. Zamknij